• Kurumsal

  Argeus Enerji

  Argeus Enerji; sürdürülebilir enerji çözümlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla , yenilikçi ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır. 2017 yılında mühendislik üzerine kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana güneş enerjisi sistemleri, On Grid Sistemler (Şebekeye Bağlı Sistemler), Off Grid Sistemler (Şebekeden Bağımsız Akülü Sistemler), Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve Güneş Enerjili Tarımsal Sulama, GES Projelendirme, Özel Tasarım Lifepo4 /Li-ion Bataryalar gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

  Deneyimli mühendislerden oluşan uzman kadromuzla, her bir projede en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek onlara özel çözümler sunuyor , yenilikçi teknolojileri projelerimize entegre ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için çaba gösteriyoruz.

  Sadece çevre dostu enerji çözümleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek topluma katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını yaygınlaştırarak, daha temiz bir çevre ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.

  Güvenilirlik, kalite, çevre dostu yaklaşım ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Argeus Enerji, yeşil bir dünya için çözümler sunmaya devam ediyor.

  Güneşin Potansiyelini Keşfet, Özel Teklif İçin Bizimle İletişime Geç!

  Müşterileri ile ve yatırımcılarıyla sürekli irtibatta olarak onlara en doğru, en güvenilir,en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Solar Güneş Enerjili Jeneratörler, On-Grid ve Off-Grid Sistemler ve Tarımsal Sulama ayrıca Montaj, Tedarik ve Projelendirme ile her alandaki ihtiyaca cevap vermektedir.

  Kocasinan/Kayseri
  (Pazartesi - Cumartesi)
  (08:00 - 16:00)