• Tarımsal Sulama Sistemleri

  İletişim

  • Sanayi Mahallesi 6006.Cadde No:3 Kocasinan/Kayseri
  • +90 352 353 3 437 (GES)
  • info@argeusenerji.com

  Güneş Enerjili Tarımsal Sulama

  Argeus Enerji olarak, tarımsal sulama sistemlerinde güneş enerjisi kullanarak verimliliği artırmak için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Güneş enerjisiyle çalışan sulama sistemleri, güneş enerjisi panelleri tarafından sağlanan temiz ve sürdürülebilir enerjiyi kullanarak tarım arazilerini sulamak için ideal bir çözümdür.

  Güneş enerjili sulama sistemleri, elektrik altyapısının olmadığı veya ulaşımının zor olduğu tarım arazilerinde mükemmel bir seçenek sunar. Bu sistemler, elektrik maliyetlerini düşürürken aynı zamanda çevre dostudur ve enerji verimliliğini artırır. Ayrıca, sulama sistemlerini güneş enerjisiyle çalıştırmak, enerji kesintilerinden etkilenme riskini azaltır ve tarımsal üretkenliği artırır.

  Argeus Enerji olarak, deneyimli mühendislerimiz ve uzman kadromuzla, size özel tasarlanmış güneş enerjili sulama sistemlerini kurmak için buradayız. Siz de tarımsal sulama ihtiyaçlarınızı güneş enerjisiyle karşılamak ve verimliliği artırmak istiyorsanız, bize ulaşın. Size en uygun çözümleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

  Tarımsal Sulama İş Yapım Aşamaları

  Keşif sırasında çevresel gölgelenme faktörleri , yön incelemesi ve alt yapı hesapları gibi veriler incelenir Sahada proje uygulamaya geçmeden önce kurulacak sistemin daha hesaplı ve sağlam olması için gereken keşif yapılır.

  Tasarımı Saha keşfinde alınan ölçümler ve bilgiler dahilinde, sistem için gerekli olan elektrik, mekanik projeleri ile yerleşim planı hazırlanır.

  Tüm ürünler fabrikadan Kara taşımacılığına uygun olarak ambalajlanmış olarak teslim edilip montaj yerine ulaştırılması için plan ve program yapılır.

  Panel alt kontrüskiyon taşıyıcı sisteminin, alanın deprem yükü, kar yükü, rüzgar gibi çevresel verileri baz alındıktan sonra projede belirtilen şartlara uygun olarak yön, açı ve yerleşim verilerine göre montajı yapılır. Taşıyıcı konstrüksiyon üzerindeki güneş panellerinin tasarımında ek ağırlıklar, zeminin mevcut yapısı dikkate alınır.

  Yapılan tasarıma uygun panel kurulumu, panellere zarar vermeden, en optimum zamanda ve gerekli güvenlik önlemlerini içeren doğru elektriksel bağlantılar ile kurulum, tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

  Sürücülerin sistem tasarımı esnasında uygun görülen yerlere montajı yapıldıktan sonra, panel -sürücü arası kablolamalar yapılır.

  Sürücü panosu ve panel grubunun işlemleri standartlara uygun olarak arıza riskini en aza indirecek tasarım kullanılarak yapılır.

  Müşterileri ile ve yatırımcılarıyla sürekli irtibatta olarak onlara en doğru, en güvenilir,en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Solar Güneş Enerjili Jeneratörler, On-Grid ve Off-Grid Sistemler ve Tarımsal Sulama ayrıca Montaj, Tedarik ve Projelendirme ile her alandaki ihtiyaca cevap vermektedir.

  Kocasinan/Kayseri
  (Pazartesi - Cumartesi)
  (08:00 - 16:00)