• Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

  İletişim

  • Sanayi Mahallesi 6006.Cadde No:3 Kocasinan/Kayseri
  • +90 352 353 3 437 (GES)
  • info@argeusenerji.com

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  Argeus Enerji olarak, elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte, elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumu ve işletilmesi konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Elektrikli araçların çevre dostu ve sürdürülebilir bir alternatif olmasıyla birlikte, bu araçların şarj altyapısının geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır.

  Elektrikli araç şarj istasyonları, hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal müşteriler için uygun ve erişilebilir olmalıdır. Argeus Enerji olarak, müşterilerimize çeşitli ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumunu ve işletimini kolaylaştırıyoruz.

  Deneyimli mühendislerimiz ve uzman kadromuzla, elektrikli araç şarj istasyonlarının her aşamasında size destek sağlıyoruz. Yer seçimi, şebeke bağlantısı, şarj teknolojisi seçimi ve güvenlik önlemleri gibi konularda size en uygun çözümleri sunmak için buradayız.

  Elektrikli araç şarj istasyonlarıyla ilgili projeleriniz için bize ulaşın ve size özel tasarlanmış çözümlerimizle çevre dostu bir geleceğe katkıda bulunmanın keyfini yaşayın.

  Avantajları

  Elektrikli araçlar, içten yanmalı motorlara göre daha az sera gazı salınımına neden olur. Bu da atmosfere daha az karbon emisyonu salınımı anlamına gelir, böylece hava kalitesini iyileştirir ve çevreye zarar vermez.

  Elektrikli araçlar, enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanır ve içten yanmalı motorlu araçlara kıyasla daha yüksek enerji verimliliği sağlar.

  Elektrikli araçların işletme maliyetleri genellikle içten yanmalı motorlu araçlara göre daha düşüktür. Elektrik fiyatları benzin veya dizel yakıt fiyatlarından daha stabil ve genellikle daha düşüktür.

  Elektrikli araçların motorlarında daha az hareketli parça bulunur, bu da daha az bakım gerektirir ve dolayısıyla daha az işletme maliyeti sağlar.

  Elektrikli araçlar sessiz çalışır, içten yanmalı motorlu araçlara kıyasla daha az gürültü kirliliği yaratır.

  Elektrikli araç şarj istasyonları, elektrik şebekesine entegre edilebilir ve şebeke yönetimine katkıda bulunarak yenilenebilir enerji kaynaklarının daha etkin kullanılmasını sağlayabilir.

  Elektrikli araçlar, sürekli olarak geliştirilen ve iyileştirilen yeni teknolojilerle birlikte gelir, bu da sürücülere daha güvenli ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

  Müşterileri ile ve yatırımcılarıyla sürekli irtibatta olarak onlara en doğru, en güvenilir,en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Solar Güneş Enerjili Jeneratörler, On-Grid ve Off-Grid Sistemler ve Tarımsal Sulama ayrıca Montaj, Tedarik ve Projelendirme ile her alandaki ihtiyaca cevap vermektedir.

  Kocasinan/Kayseri
  (Pazartesi - Cumartesi)
  (08:00 - 16:00)