• ARGEUS ENERJİ

  Hakkımızda

  ARGEUS ENERJİ 2017 yılında sanayi öncüsü bir Yenilenebilir Enerji Ekipman Tedarikçisi olarak faaliyete geçmiştir. İçinde bulunduğumuz çağın ihtiyaçlarına yönelik olarak hayatı daha kolay hale getirebilmek amacıyla daha öğrencilik yıllarında Enerji Sistemleri Mühendisi E.Elbiz tarafından kurulmuştur.

  Yıllar içinde enerjiye olan bağlılık ve yeni düzenin gerekliliği ile firmamız kendini hiç durmadan geliştirmiştir.

  Müşterileri ile ve yatırımcılarıyla sürekli irtibatta olarak onlara en doğru, en güvenilir,en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Solar Güneş Enerjili Jeneratörler, On-Grid ve Off-Grid Sistemler ve Tarımsal Sulama ayrıca Montaj, Tedarik ve Projelendirme ile her alandaki ihtiyaca cevap vermektedir.

  2017 yılında başlamış olduğu enerji serüvenine Off-grid projeler ile devam edip, on-grid proje ve kurulum işleri ile devam etti ve halen devam etmektedir. İlerleyen yıllarda çeşitli güçlerde GES projeleri hazırlayıp kurulumlarını tamamlamıştır. Argeus Enerji dijital yeniliğe ve teknolojiye tam destek olmayı kendine görev edinmiştir.

  ARGEUS ENERJİ

  Şimdi Yenilenebilir Enerji Zamanı

  Vizyonumuz

  Vizyonumuz

  Ülkemizde ve dünyamızda enerji sorununu ortadan kaldırmak ve yenilenebilir çağa hızlı bir geçiş yapmaktır.
  Misyonumuz

  Misyonumuz

  Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda sizlerin ihtiyacından daha fazlasını sağlayarak, daha verimli, daha temiz enerjiyi topluma yaygınlaştırmayı amaçlamaktayız.

  ARGEUS ENERJİ

  HİZMETLERİMİZ

  On Grid Sistemler

  Off Grid Sistemler

  Tarımsal Sulama

  Projelendirme

  WHO WE ARE

  Our Company Sees a World without Waste

  We have been destroying the forests for whatever reasons for many years. Forests that work much like our lungs It is a long established fact that a reader.
  Development
  Web Designer 90%
  Design
  Web Designer 80%
  Marketing
  Web Designer 70%